Peruka a kształt twarzy

Dopasowywanie peruki do kształtu twarzy

Dopasowywanie peruki do kształtu twarzy

Peruka a kształt twarzy
Peruka a kształt twarzy

Jak wynika z doświadczenia naszych ekspertów, jeżeli Państwa twarz ma kształt:

serca– mogą Państwo dokonać wyboru niemalże dowolnej peruki, kierując się przede wszystkim własnymi preferencjami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rysy twarzy podkreślić interesującymi lokami, balejażem, czy w końcu kolorowymi pasemkami dodającymi produktowi nieco indywidualizmu.

pociągły– warto w rzeczonej sytuacji unikać fal oraz loków, jako że mogą one sprawić, że Państwa twarz będzie wyglądała nienaturalnie. Zamiast tego lepiej zdecydować się na rozpuszczone kosmyki włosów lub też lekkie upięcie.

owalny– jeżeli Państwa twarz ma kształt owalu, zaleca się wybór systemu uzupełnień lub peruki relatywnie krótkiej. Jej długość całkowita nie powinna przekraczać linii ramion. Najlepiej w Państwa przypadku sprawdzą się produkty bazujące na prostych pasemkach, których niezwykłość podkreślić można decydując się na finezyjną grzywkę.

okrągły– doskonale podkreślą Państwo piękno swojej twarzy decydując się na produkt, który zauważalnie ją wysmukli. W tym celu warto sięgnąć po perukę falowaną lub lokowaną.

kwadratowy– w rzeczonym przypadku nasi eksperci rekomendują wizualne zaokrąglenie twarzy, między innymi poprzez zastosowanie pasemek, cieniowania lub pazurków. Gwarantujemy, że efekt będzie piorunujący!