Peruki naturalne

Peruki naturalne Gdańsk
Peruki naturalne Gdańsk

Wysokiej jakości peruki naturalne Gdańsk – jest nam niezwykle miło, że są Państwo zainteresowani zakupem peruki naturalnej będącej flagowym produktem salonu Rokoko w Gdańsku. Pragniemy w tym miejscu poinformować wszystkich zainteresowanych, że w naszym asortymencie znajdują się produkty wytwarzane wyłącznie przez prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Spośród ogromu dostępnych marek warto wymienić choćby kilka cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem naszych klientów, a więc: ELLEN WILLE, RAQUEL WELCH, PERUCCI, HAIRFORMANCE, PURE POWER, HAIR SOCIETY, HAIR2BE, czy też QUEEN OF NATURE. Warto wiedzieć, że wybór peruk naturalnych jest niemalże nieograniczony, a co więcej – mogą one zostać dostosowane w taki sposób, aby idealnie dopasowały się do układu twarzy oraz preferowanego stylu przedstawicielek płci żeńskiej, panów, dzieci oraz osób starszych. Wszystkie oferowane peruki przez naszą firmę systemy legitymują się certyfikatami bezpieczeństwa i jakości, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że nabywają Państwo system z najwyższej półki, który służyć będzie Państwu przy prawidłowym użytkowaniu i konserwacji przez długie miesiące a nawet lata. Nie muszą się Państwo także martwić o stan skóry swojej głowy, jako że baza peruk naturalnych jest wykonana z materiału przetestowanego klinicznie, który to nie powoduje podrażnień ani uczuleń.

Dostępne na rynku systemy uzupełnień włosów oraz peruki podzielić można na dwa podstawowe typy, a więc te wykonane na bazie włosa naturalnego oraz wytworzone z włókien syntetycznych. W tej sekcji naszej witryny przyjrzymy się pierwszej z grup opisywanych produktów, tak aby mogli Państwo zapoznać się z ich specyfiką oraz cechami wyróżnikowymi i mogli samodzielnie podjąć decyzję, czy tego typu produkt spełni Państwa oczekiwania i sprosta Państwa potrzebom.

Specyfika peruk naturalnych

Sklep peruka naturalna Gdańsk
Sklep peruka naturalna Gdańsk

Peruki powstające z włosów naturalnych niezwykle trudno jest odróżnić od naturalnego uczesania, co z kolei sprawia, że klienci są wręcz zachwyceni ich wyglądem oraz jakością i sięgają po nie coraz stopniowo częściej niż po produkty powstające z włókien syntetycznych. Rzeczony typ systemów uzupełnień dzielony jest dodatkowo na podkategorie, zależnie od odmiany włosia, z którego został wykonany. Pięć najpopularniejszych na obecnym rynku perukarskim to: odmiana chińska, indyjska, europejska, mongolska oraz słowiańska. Która z nich bije w obecnym roku rekordy popularności? Bez wątpienia wskazać należy na typ słowiański, jako że jest on nie tylko piękny, ale i bardzo wytrzymały, a dodatkowo wymaga wyłącznie podstawowych, nieskomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych. Drugie miejsce zajmuje w chwili obecnej odmiana europejska, natomiast trzecią z najczęściej wybieranych przez klientów sklepu peruk Rokoko jest odmiana indyjska. Co zamożniejsi klienci decydują się na typy słowiańskie oraz europejskie, które to są znacznie delikatniejsze w dotyku, charakteryzują się ponadprzeciętną elastycznością, jak również z łatwością poddają się zabiegom stylizacyjnym. Warto także wiedzieć, że wyłącznie te dwie odmiany dostępne są od początku w naturalnym kolorze blond. Pozostałe rodzaje włosia wykorzystywanego do produkcji peruk należy uprzednio ufarbować, aby zyskały przyjemny dla oka, jasny odcień. Dostępne w naszym asortymencie peruki i  systemy włosów wykonywane są przez specjalistów maszynowo lub też w sposób ręczny. Ich bazę stanowi w znacznej części przypadków specjalnie przygotowany monofilament, wzmocniony oraz obrobiony tak, aby w najpełniejszym możliwym stopniu imitował ludzką skórę głowy. To właśnie do niego są następnie mocowane poszczególne pasemka włosów w sposób zgodny z oczekiwaniami klienta. Taka konstrukcja sprawia, że gotowy system jest przewiewny i może być noszony nawet w gorące dni bez obawy o nadmiar potu oraz odczuwany przez osobę użytkującą perukę dyskomfort. Każdy z produktów wyposażony jest także w gumki elastyczne, znacznie ułatwiające odpowiednie nakładanie peruki na głowę, jak również – jej zdejmowanie do pielęgnacji lub konserwacji. Wystarczy, że przyzwyczają się Państwo przez kilka pierwszych dni do systemu, a jego zakładanie i zdejmowanie zajmie Państwu zaledwie kilka sekund i okaże się całkowicie bezproblemowe.

Salon perukarski Rokoko Gdańsk oferuje swoim klientom pragnącym diametralnie zmienić swój wygląd lub zmagającym się z problemami powodującymi nadmierne wypadanie i przerzedzanie się włosów systemy z włosów naturalnych charakteryzujących się różnymi właściwościami oraz pozyskiwanych w dwa podstawowe sposoby, przez co mogą one zostać podzielone na dwie podstawowe klasy: Virgin Hair, Remy Hair. Jeżeli są Państwo zainteresowani różnicami występującymi pomiędzy nimi – zapraszamy do dalszej lektury artykułu.

Peruki naturalne wykonane z włosa  Virgin

Do klasy tej zaliczane są włosy, które zarówno przed jak i po obcięciu nie zostały poddane jakimkolwiek zabiegom stylizacyjnym oraz pielęgnacyjnym. Nie były one także farbowane, dzięki czemu zachowują swój naturalny wygląd oraz piękny, olśniewający blask. Fakt ten sprawia, że nawet wprawny obserwator będzie miał znaczne trudności z odróżnieniem ich od Państwa naturalnego uczesania. Warto jednak wiedzieć, że ten typ włosa nie jest przeznaczony dla osób lubujących się we fryzurach relatywnie krótkich, jako że Virgin Hair są włosami długimi.

Peruki naturalne bazujące na włosach Remy

Druga z klas obejmuje włosy, które zarówno przed jak i po ścięciu mogły zostać poddane zabiegom konserwacyjnym i pielęgnacyjnym, również tym obejmującym ingerencję w ich strukturę przy wykorzystaniu środków chemicznych. Niewykluczone także, że zostały one poddane uprzedniemu farbowaniu celem dostosowania odcienia do potrzeb klienta. Są one z uwagi na ten fakt nieco tańsze, jednakże w kwestii jakości zupełnie nie ustępują przedstawicielom klasy Virgin.

Peruki naturalne – dla kogo?

Peruka krótka blond Gdańsk
Peruka krótka blond Gdańsk

Peruki naturalne bardzo chętnie kupowane są przez naszych klientów, przede wszystkim dlatego, że są one o wiele wytrzymalsze, dzięki czemu będą one Państwu służyć zauważalnie dłużej niż produkty powstające na bazie włókien syntetycznych. Nie można także zapomnieć, że są one wysoce zbliżone pod względem struktury do standardowej fryzury, co oznacza że łatwo poddają się przeprowadzanym zarówno samodzielnie jak i w profesjonalnym salonie zabiegom stylizacyjnym. Stanowią one więc wręcz doskonałe połączenie jakości, korzystnej ceny oraz wytrzymałości. Peruki bazujące na wykorzystaniu włosów naturalnych są prawdziwie wyjątkowe i eleganckie, za co niezaprzeczalnie odpowiada fakt, iż nawet wprawne oko będzie miało znaczne trudności z ich odróżnieniem od fryzury naturalnej. Niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych, temperatury powietrza oraz nasłonecznienia, zakupiony przez Państwa produkt naturalny będzie nieprzerwanie zachwycał oraz powodował zazdrość zarówno znajomych jak i rodziny. Naturalna peruka to również gwarancja braku jakichkolwiek uczuleń czy podrażnień, jako że w procesie jego tworzenia nie biorą udziału żadne szkodliwe lub niebezpieczne materiały czy środki chemiczne.

Jeżeli w po jakimś czasie użytkowania peruki uznają Państwo, że nadszedł czas na zmiany, nie musi to wcale oznaczać konieczności wymiany obecnie stosowanego systemu czy peruki na nowy. O wiele lepszym rozwiązaniem będzie udanie się do naszego salonu, gdzie nasi eksperci zmienią jego kolor oraz ułożenie zgodnie z oczekiwaniami klienta. Gwarantujemy Państwu stuprocentową satysfakcję!

Peruki naturalne – informacje podstawowe

Jako, że bazę peruki wykonanej z włosa naturalnego stanowi materiał siatkowy, mogą wystąpić problemy z odprowadzaniem łoju z powierzchni włosów oraz skóry głowy, jak też ich odpowiednim nawilżaniem. Aby zapobiec występowaniu jakichkolwiek problemów zdrowotnych czy dyskomfortu, zaleca się regularne zdejmowanie peruki i pielęgnację skóry głowy przy wykorzystaniu szamponów czy odżywek. Wysoce zalecane jest również udawanie się na nocny spoczynek bez peruki, co pozwoli skórze odpocząć i zapewni jej dostęp tlenu. Kupując perukę naturalną należy także pamiętać, że nadmierne stosowanie kosmetyków do pielęgnacji, jak też zbyt częste poddawanie produktu zabiegom stylizacyjnym doprowadzić może do osłabienia struktury włosa, co z kolei poskutkuje nadmierną łamliwością oraz rozwarstwianiem się poszczególnych kosmyków. Niewskazane jest także zbyt energiczne czesanie peruki, jako że prowadzić to może do rozwiązania się lub poluzowania węzełków, którymi przymocowane są do bazy poszczególne kosmyki. Po zakupie produktu udzielimy Państwu wszystkich niezbędnych porad oraz wytycznych, które pozwolą Państwo właściwie zadbać o Państwa wymarzoną fryzurę oraz sprawią, że przez długi okres czasu zachowa ona doskonały wygląd. Z przyjemnością udzielimy także użytecznych wskazówek przez cały okres użytkowania peruki.

Peruki naturalne oraz system naturalny włosów – czy naprawdę warto?

Peruka naturalna długa Gdańsk
Peruka naturalna długa Gdańsk

Wielu z naszych klientów zastanawia się, czy dobrym rozwiązaniem jest zakup systemu włosów wykonanego na bazie włosów naturalnych. Istnieje przecież możliwość zaoszczędzenia niemałej sumy pieniędzy i nabycie produktu wytworzonego na bazie włókien syntetycznych. Jest to oczywiście prawda, jednakże pamiętać w tym miejscu trzeba, że to właśnie peruki naturalne oraz systemy włosów są zachwalane zarówno w kraju jak i na świecie za swój doskonały wygląd, sprawiający że ich odróżnienie od fryzury naturalnej jest niemalże niemożliwe. Faktem jest, że aby utrzymać je w idealnej kondycji wymagane jest regularne stosowanie większej ilości kosmetyków oraz środków pielęgnacyjnych, jednak uważamy, że jest nie jest to wygórowana cena za możliwość pochwalenia się przed znajomymi oraz członkami rodziny nienaganną fryzurą.  Na korzyść systemów naturalnych przemawia bez wątpienia fakt, że ich struktura sprawia, iż są one ponadprzeciętnie odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz na wszelkiej maści uszkodzenia mechaniczne. Jeżeli tylko będą Państwo o swój nabytek dbać w odpowiedni sposób, gwarantujemy, że będzie on Państwu z powodzeniem służył przez okres od trzech do nawet pięciu lat, gdzie peruki syntetyczne najczęściej legitymują się żywotnością nieprzekraczającą jednego roku. Co więcej, produkty naturalne doskonale wyglądają zarówno przed jak i po stylizacji upiększającej, a więc gdy tylko poczują Państwo potrzebę, aby zmienić cokolwiek w swoim życiu, doskonałym wyborem będzie odwiedzenie naszego salonu i poproszenie jednego z naszych przedstawicieli o całkowite przemodelowanie Państwa fryzury lub też jej przefarbowanie. Peruka naturalna może także zostać wykorzystana jako skuteczny sposób wspomagania terapii onkologicznej u pacjentów, którzy niedawno przeszli inwazyjny zabieg polegający na usunięciu lub zmniejszeniu dotkliwości nowotworu. Gwarantujemy, że od razu po założeniu peruki naturalnej na Państwa twarzy pojawi się szeroki uśmiech, a Państwo poczują się piękniej i młodziej niż kiedykolwiek wcześniej!

W czym peruki naturalne są lepsze od systemów na zamówienie?

Zapewne zdają sobie Państwo sprawę, że w przypadku nagłej i niekontrolowanej utraty lub przerzedzania się włosów, ich odtworzenie może być niezwykle trudne, nawet w przypadku połączenia sił przez wielu ekspertów z dziedzin medycyny oraz kosmetyki estetycznej. Sprawia to, że niejednokrotnie przygotowane peruki i systemy uzupełnień wyglądają nienaturalnie, zwłaszcza jeżeli wykonywane są na zamówienie wyłącznie po zapoznaniu się ze zdjęciem w katalogu. Nasza firma gwarantuje klientom pełną satysfakcję, jako że każdorazowo przed finalizacją zamówienia na perukę naturalną mogą oni produkt przymierzyć i sprawdzić, czy czują się w nim komfortowo. W przypadku wystąpienia konieczności wprowadzenia jakichkolwiek poprawek lub modyfikacji, zajmą się tym nasi eksperci, natomiast owocem Państwa współpracy z nami będzie produkt, który idealnie wpisze się w Państwa oczekiwania. Niezwykle ważny jest też fakt, że wszystkie pozyskiwane przez nas włosy naturalne oraz włókna syntetyczne pochodzą ze sprawdzonych i bezpiecznych źródeł, co z sprowadza ryzyko że materiały wykorzystane do przygotowania dla Państwa peruki będą cienkie, łamliwe lub poskręcane do zera. Głównym priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i dlatego robimy wszystko, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumenta oraz dostosować produkt finalny pod wszelkie jego preferencje.

Zalety peruk z włosów naturalnych:

 • Brak konieczności składania zamówienia w ciemno
 • Dowolna ilość przymiarek
 • Możliwość całkowitej zmiany stylu uczesania
 • Możliwość zmiany koloru peruki
 • Sprawdzone, bezpieczne i jakościowe materiały
 • Szeroki asortyment baz
 • Wiele kolorów, stylów oraz sposobów uczesania, spośród których można dokonać wyboru
 • Zadowalająca wentylacja w okresie zimowym

Wady peruk naturalnych:

 • Relatywnie wysoka cena
 • Ograniczony wybór modeli
 • Trudna dostępność
 • Wady peruki na zamówienie:
 • Brak możliwości przymiarki
 • Ostateczny wygląd widoczny jedynie na przedstawianych zdjęciach
 • Obowiązek nabycia złożeniu zamówienia

W jaki sposób należy dbać o peruki naturalne?

Jeżeli chodzi o pielęgnację oraz zmianę uczesania peruk z włosów naturalnych, z przyjemnością informujemy wszystkich zainteresowanych, że w tej kwestii niemalże brak ograniczeń, bowiem włosy są w pełni odporne na zabiegi wykonywane przy wykorzystaniu suszarek, lokówek, czy prostownic. Pamiętać jedynie należy, żeby zapobiec ich nadmiernemu wysuszaniu, po zakończeniu zabiegu na system nanieść należy odżywkę lub preparat ochronny, który je wygładzi i nada im odpowiedniego blasku.

Czy perukę naturalną można stylizować u fryzjera tradycyjnego?

Peruka naturalna pielęgnacja
Peruka naturalna pielęgnacja

Część naszych klientów nie jest pewna, czy po nabyciu peruki naturalnej będą oni w dalszym ciągu mieć możliwość poddawania się zabiegom stylizacyjnym i pielęgnacyjnym u tradycyjnych fryzjerów. W tym miejscu pragniemy ich uspokoić, bowiem nic nie stoi na przeszkodzie, aby po nabyciu systemu dbać o niego u specjalisty, któremu ufamy. Jest to spowodowane faktem, że peruki tego typu wykonywane są na bazie włosia naturalnego, którego struktura mimo uprzedniego ścięcia i obróbki celem przystosowania do bazy zachowują strukturę oraz właściwości typowe dla włosów standardowych. Mogą więc Państwo dbać o nie samodzielnie lub też udać się do fryzjera, który szybko i sprawnie zrobi to za Państwa. Jeżeli natomiast pragną Państwo mieć pewność, że Państwa peruka na sto procent znajduje się w dobrych rękach – zapraszamy do naszego salonu, gdzie nasi eksperci otoczą nabyty produkt odpowiednią opieką. Poza przeprowadzeniem podstawowych zabiegów fryzjerskich, równie chętnie posłużymy Państwu radą oraz polecimy jakie kosmetyki i środki medyczne stosować, aby Państwa peruka utrzymywała się w zadowalającej kondycji przez możliwie najdłuższy okres czasu. Zapewniamy zarówno fachowe wsparcie przy doborze systemu, jak również jego konserwację i pielęgnację po finalizacji złożonego zamówienia. Na przestrzeni ostatnich lat współpracujemy także ze stylistami SecondHairClinic, wraz z którymi przygotowujemy swoje flagowe produkty, a następnie przystosowujemy je do wymogów poszczególnych klientów. Zapewniamy, że zarówno po wykonaniu samego systemu jak i po zakończeniu zabiegów fryzjerskich, na Państwa głowie zawita burza gęstych, lśniących i elastycznych włosów, które trudno będzie odróżnić od naturalnej fryzury.

Peruki naturalne – jak je pielęgnować?

PRZYGOTOWANIE: Wstępem do każdego zabiegu pielęgnacyjnego powinno być odpowiednie ułożenie peruki na specjalnym stojaku. Uniemożliwi to jej nadmierne przesuwanie się oraz sprawi, że wszelkie kosmetyki można będzie nałożyć równomiernie na całą powierzchnię systemu. Po zawieszeniu peruki zaczynamy od jej rozczesywania ruchami skierowanymi ku górze produktu i przy wykorzystaniu grzebienia lub szczotki o szerokim rozstawie ząbków.

NAMACZANIE: Włosy moczymy letnią wodą kierując strumień wody na górną część peruki, a następnie powoli przesuwając się ku dołowi. Pozwoli to na wypłukanie pozostałości kosmetyków oraz co poniektórych zanieczyszczeń.

MYCIE: Teraz przystąpić możemy do właściwego mycia włosów. Najlepsze efekty przyniesie niewątpliwie zastosowanie szamponu dedykowanego perukom wykonanym z włosia naturalnego. Po umyciu systemy z wierzchu, należy przewrócić go na drugą stronę i procedurę powtórzyć, dokładnie czyszcząc także samą bazę.

SPŁUKIWANIE: Kiedy już produkt cały pokryty jest szamponem, przejść można do procedury jego spłukiwania postępując zgodnie z wytycznymi przedstawionymi w punkcie „namaczanie”.  Po tak przeprowadzonej konserwacji, po zanieczyszczeniach oraz resztkach łoju nie powinien pozostać nawet ślad.

NAŁOŻENIE ODŻYWKI: Teraz przechodzimy do równomiernego nakładania odżywki na wszystkie kosmyki składające się na system. Ostrożność zachować powinniśmy zwłaszcza zbliżając się do poszczególnych węzełków, jako że nadmiernie je szarpiąc czy ciągnąć możemy doprowadzić do ich rozwiązania.

SUSZENIE: Po zakończeniu wszystkich czynności pielęgnacyjnych pozostaje tylko wysuszyć perukę poprzez owinięcie jej ściśle ręcznikiem tak, aby tkanina zaabsorbowała większość wody. Zamiast korzystać z urządzeń emitujących nadmiar ciepła, pozostawmy perukę na wieszaku do wyschnięcia w sposób naturalny.

Peruki naturalne Gdańsk

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie będą Państwo mogli zapoznać się z naszą ofertą peruk naturalnych. To ponad tysiąc różnorodnych stylów, kolorów oraz sposobów upięcia, z których z całą pewnością będą Państwo w stanie wybrać coś dla siebie. Na rynku działamy już od ponad dziesięciu lat, a więc posiadamy odpowiednią wiedzę na temat potrzeb oraz oczekiwań klienta i jesteśmy w stanie przedstawić mu ofertę spersonalizowaną, która w stu procentach przypadnie mu do gustu. Co więcej, stale poszerzamy swoje kwalifikacje oraz wdrażamy procedury, które pozytywnie przekładają się na satysfakcję konsumentów – niezależnie od ich płci czy wieku!